Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чоловіків із зайвою вагою визнали кращими батьками

Вчені з Університету Південного Міссісіпі провели дослідження, учасники якого вважали чоловіків із зайвою вагою володарями кращих батьківських якостей в порівнянні з чоловіками спортивного або худорлявої статури. Про це пише The Times.

У дослідженні взяли участь 800 осіб. Їм показували фотографії чоловіків різної статури і просили оцінити за знімком, якими позитивними або негативними батьківськими характеристиками вони могли б мати. Наприклад, учасники опитування називали такі якості, як здатність допомогти дитині з домашнім завданням, навчити чомусь новому, захистити його або, навпаки, дратуватися через дітей.

Опитування показало, що люди сприймають чоловіків із зайвою вагою добрішими, відданими, вірними, в той час як чоловікам спортивного і худорлявої статури вони приписали більше негативних характеристик.

При цьому автор дослідження Дональд Сакко зазначив, що занадто товсті чоловіки також можуть оцінюватися в негативному ключі, так як їх можуть вважати недисциплінованими і тому нездатними бути хорошими батьками.

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...