Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У зв’язку з резонансом Аваков пізно ввечері екстренно звернувся до українців: “Ви повинні знати…”, – відео

Увечері 29 травня глава МВС України Арсен Аваков виступив зі зверненням до народу України у зв’язку з резонансними справами: перестрілкою в Броварах і насильством в поліцейській дільниці в Кагарлику. Він пообіцяв, що всі винні понесуть покарання.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков ввечері в п’ятницю, 29 травня, звернувся до народу. Він прозвітував про резонансні справи, які в останні дні сколихнули всю країну. Відеозвернення Авакова до українців було оприлюднено на офіційному Facebook-акаунті МВС України.
Він зазначив, що п’ятниця для України була дуже непростою. Почався день з перестрілки перевізників в місті Бровари, що під Києвом, в якій брало участь 67 молодих людей. З них 28 вже заарештовані. “Три людини знаходяться в лікарні з пораненнями. Вони будуть жити”, – розповів Аваков.
Він уточнив, що пeрeстрілка сталася через те, що дві компанії-перевізника не могли поділити між собою маршрути, які дозволяють заробити на рік близько 220 млн гривень. Щоб вирішити суперечку, бізнесмени найняли бaндитів і “стрілку”, як в лихі 90-е “.” Одна куля потрапила у вікно місцевих жителів. Саме тому ми кваліфікуємо сьогоднішня подія, як тяжкий злочин, скоєний групою осіб … Мені шкода багатьох з них. Це молоді хлопці, які приїхали підзаробити 800 гривень в день … Але іншої реакції у нас не буде. Кожен з них буде сидіти в тюрмі “, – заявив глава МВС. Він уточнив, що особисто займеться цією ситуацією.
Міністр додав, що має намір зайнятися і організаторами цієї перестрілки, зокрема, в обласній виконавчій владі, які допустили цей конфлікт. Висловився він і по скандалу з насильством над жінкою в місті Кагарлику. Міністр запевнив, що на цей злочин одразу ж пішла жорстка реакція. Двоє поліцейських, які, за даними слідства, проявили жорстокість на адресу жінки, арештовані. Саме підрозділ розформовано, а близько 60 співробітників виведені за штат. За долю кожного буде окремо вирішуватися питання, додав Аваков.
“Я хочу, щоб кожен з вас розумів і знав – як би не було важко, і боляче констатувати некомпетентність і злочинність … поліції, ми будемо справедливі і кожен понесе покарання”, – констатував глава МВС.

Facebook комментарии

Комментарии отключены.