Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Не можуть прокурори і слідчі ДБР отримувати високі зарплати, коли не вистачає грошей на медицину – Порошенко про зміни до бюджету

Під час епідемії високі зарплати мають бути тільки у лікарів та військових. Не можуть силовики, прокурори, слідчі ДБР отримувати високі зарплати, коли не вистачає грошей на медицину.

Про це заявив лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв’ю телеканалам “Прямий”, “Еспресо” та “5 канал”. Він розкритикував зміни до бюджету, які підготував уряд.

“Саме ми внесли пропозицію – опозиційні фракції включно з “Європейською Солідарністю”, щоб ми обмежили заробітні плати, які собі попризначали новоявлені “нові обличчя” в уряді, новоявлені “нові обличчя” у корпоративному секторі економіки, у державних підприємствах, у спостережних радах. Вони собі повиписували сотні тисяч, якщо не мільйонні зарплати. Ми сказали “ні”. Максимум – десять мінімальних зарплат. Це 47 тисяч, і так висока заробітна плата, не збідніють. Хоча б на час дії коронавірусу”, – переконаний Порошенко.

“Вони прийняли це рішення в проєкті бюджету – що стосується державних службовців. А всіх цих прокурорів, слідчих ДБР, інших чиновників, які називаються державними службовцями – їм зарплати залишили. Ми сказали – так не пройде”, – наголосив Порошенко.

Верховна Рада України не підтримала законопроєкт Кабміну №3279 про зміни до державного бюджету на 2020 рік у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Фракція “Європейської Солідарності” не підтримала урядовий законопроєкт про зміни до бюджету, оскільки в ньому урізані видатки на місцеве самоврядування. При цьому саме органи місцевої влади, громади сьогодні перебувають в епіцентрі боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, Порошенко звернувся до прем’єра Дениса Шмигаля із закликом скоротити високі зарплати всім бюджетникам, окрім лікарів та військових.

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...