Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Набирає обертів: статистика МОЗ за добу, цифри зростають


Китайська коронавірусна інфекція продовжує швидко зростати в Україні. Кількість людей, яким вперше діагностували вірус, щодня збільшується приблизно до позначки 3000 пацієнтів. Про це повідомляє Telegram-канал CORONAVIRUS | EXTRA”.


Таким чином, сьогодні в Україні новий тип пневмонії, спричинений китайським вірусом COVID-19, заражає сто шістдесят дві тисячі шістсот шістдесят людей.

За минулу добу лікарі набрали дві тисячі дев’ятсот п’ятдесят вісім нових пацієнтів. Цей показник не перевищує рекорд, встановлений минулого тижня, коли лікарі приймають більше 3000 пацієнтів на день, але підтверджує, що незабаром у країні буде реєструватися щонайменше три тисячі нових пацієнтів на день.

У той же час, порівняно з попередніми двома днями, хвороба забрала безліч життів: 16 вересня внаслідок коронавірусу загинуло сімдесят шість людей, саме тому загальна кількість загиблих становить три тисячі триста сорок. Для порівняння, п’ятдесят три людини були вбиті 15 вересня.

Враховуючи той факт, що сто шістдесят дві тисячі шістсот шістдесят українців весь час були заражені коронавірусом, сімдесят дві тисячі двісті тридцять чотири пацієнти можуть вилікуватися від цієї хвороби. Зокрема, минулої доби 1544 людини викорінили коронавірус.

Раніше веб-сайт “Стіна” повідомляв, що чума коронавірусної інфекції спричинила велику кількість досліджень захворювання та вивчення його впливу на організм людини. Але останні наукові відкриття показали, що ця виснажлива хвороба вражає не тільки легені, серце та нирки, а й мозок.

Ми також говорили про те, що в Україні було запроваджено сегреговану сегрегацію, де регіони були розділені на секції залежно від епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні. У той же час багато шкіл відчинили свої двері з 1 вересня. Однак зараз з’ясувалося, що багато з них незабаром закриються.

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...