Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Експерт про проліт B-52 над Україною: “США приготували для Росії і Білорусі сюрприз”

Політ стратегічних бомбардувальників B-52 “Стратофортресс” ВВС США – це важливий сигнал. Вашингтон переглядає протистояння з Росією і роль України в ньому. Таку думку висловив відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький в ексклюзивному коментарі YouTube-каналі “Україна 365” і проекту Діалог.UA.

У повітряному просторі України 4 вересня пролетіла пара бомбардувальників ВПС США. Це важливий сигнал. Таку думку висловив відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький в ексклюзивному коментарі YouTube-каналі “Україна 365”. і Діалог.UA Публікуємо його повністю.

Сьогодні відбулася подія, яке, напевно, буде мати наслідки в майбутньому. Над територією України пролетіло два американських бомбардувальника військ НАТО B-52. Це стратегічні бомбардувальники, які мають дуже далекий радіус дії. В принципі, вони заточені на те, щоб переносити дві ядерні боєголовки.

Американские бомбардировщики В-52 пролетели над Украиной вблизи Крыма ::  Политика :: РБК

Вони пролетіли в 100 км від території Криму, потім полетіли в сторону Маріуполя. Російські перехоплювачі, природно, враховуючи, що літаки знаходилися на території України, не могли жодним чином протидіяти цьому маневру.

Для чого це було зроблено американцями? Тут може бути безліч версій. Цілком можливо, вони вивчають можливості російської системи перехоплення (ПРО – ред.). А, можливо, B-52 просто були приманкою для того, щоб літаки-розвідники просканували потрібні їм об’єкти, території. У будь-якому випадку, цей факт говорить про те, що Америка починає переглядати свою тактику і стратегію поведінки з Росією.

I Україна тут починає грати певну роль. Цілком можливо, в майбутньому ця роль “буферної зони” між вільним світом і Росією буде тільки рости. Ймовірно, Америка розглядає нашу країну як майбутнього союзника в геополітичному конфлікті (не обов’язково військовому) Сполучених Штатів, Європи та РФ. Росія, як ми бачимо, останнім часом починає втрачати контроль. Занадто довго тривав цей період неопору російським агресивним діям.

Але, думаю, саме події в Білорусі і можливий аншлюс цієї країни Росією, який, можливо, відбудеться в найближчі тижні або місяці, змусили американців трохи по-іншому подивитися, в тому числі, і на перспективу України. Білорусь на відміну від України все-таки входить в геополітичні інтереси РФ і за замовчуванням, на жаль для білорусів, багато з цим згодні. І тут можливі варіанти. Стежимо за розвитком.

Думаю, що сьогодні-завтра ми побачимо у Скабеевой, Соловйова і Кисельова безліч коментарів, брехні, брехні і фальсифікацій з приводу цих двох бомбардувальників. Напевно будуть розповідати, що вони застарілі, створені 60 років тому, ніякої загрози не несуть, це літаючий металобрухт. Або ж, навпаки, що це конкретна загроза НАТО в сторону Росії, саме те, про що говорить Лукашенко про плани НАТО напасти на Білорусь.

До такого бреду ми звикли. Тому не варто на нього звертати уваги. Звертати увагу варто на те, як далі американці будуть розвивати цей напрямок. Раніше Діалог.UA повідомляв, що Голобуцький висловився про перспективи Білорусі: “Бацька закручує гайки по схемі російських спецслужб, з демократизацією все”. Ми також писали, що Голобуцький назвав головна відмінність протестів в Білорусі від Майдану: “Як в Україні не вийде”. Олексій Голобуцький в ексклюзивному коментарі YouTube-каналі “Україна 365”. і Діалог.UA

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...