Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вчені розповіли, які тварини можуть підхопити коронавірус (відео)

Найбільше вірус загрожує людині та 17 видам приматів. Примати можуть підхопити коронавірус Стало відомо, які тварини можуть заразитися коронавірусом.

Спільний список тварин опублікували вчені з десяти університетів, зокрема науковці з Гарварду, Кембриджу, Вуханьского університету і німецького Інституту Макса Планка.

Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1”. Зокрема, вчені проаналізували 410 хребетних тварин і розділили на 5 груп, залежно від рівня ризику. До цього списку увійшла й людина, бо біологія відносить вид людини розумної до ряду приматів.

“Саме до групи найвищого ризику і потрапила людина. А також ще 17 видів приматів: вузьконосі мавпи та гомініди. У другій групі опинилися гризуни, також морські тварини – дельфіни і кити, а ще олені та лемури. У домашньої худоби і котячих ймовірність захворіти – середня. А ось у свиней, коней і собак – низька.

Майже неможливо захворіти на covid-19 – сумчастим, рептиліям, земноводним і птахам”, – вважають вчені. Також у дослідженні йдеться, що майже 40% видів тварин, яким може загрожувати COVID-19, знаходяться під загрозою зникнення.

Мова йде про західну горилу, суматранського орангутанга, амурського тигра тощо. У світі вже зафіксовано непоодинокі випадки зараження тварин коронавірусом – зокрема, домашніх собак та котів. Вірус передається тільки від людини до тварини. Тварини не здатні передавати захворювання, переконують вчені.

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...