Топ-100 Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вони будуть оштрафовані з новою силою: українцям придумали нове покарання, кого торкнеться.

Штрафи для нової групи населення. В останні місяці Верховна Рада продовжує збільшувати кількість штрафів, які загрожують українцям.

На останньому засіданні Верховної Ради України депутати розглянули та прийняли законопроект про реформування військових комісаріатів у територіальні центри техніки та спеціального забезпечення.

Відтепер усі резервісти зобов’язані відвідувати. Про це повідомляє Telegram-канал Україна Сегодня.

Крім того, парламент прийняв кілька змін до штрафів, пов’язаних із збройними силами. Наприклад, за порушення правил військового обліку з’явиться штраф у розмірі від п’ятсот десяти до восьмисот п’ятдесяти гривень, але якщо порушник буде зловлений на тому самому порушенні протягом року, сума штрафу збільшиться на суму від восьмисот п’ятдесяти до тисячі сімсот.

За порушення мобілізації порушникам вже загрожує суттєвий штраф: від тисячі сімсот до трьох тисяч чотирьохсот гривень для пересічних громадян та від трьох тисяч чотирьохсот до п’яти тисяч ста гривень для чиновників.

Як завжди, при неодноразовому порушенні закону штраф збільшується: до трьох тисяч чотирьохсот до п’яти тисяч ста та з п’яти тисяч ста до восьми тисяч п’ятсот гривень відповідно.

За умисне пошкодження або втрату військових документів порушник підлягає штрафу в розмірі від п’ятсот десяти до восьмисот п’ятдесяти гривень, за повторну втрату документів сума ухиляється до восьмисот п’ятдесяти до однієї тисячі сімсот гривень .

Что бы быть в курсе последних новостей подписывайтесь на наш Telegram-канал.

Будем благодарны за репост!

загрузка...

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий